.WEBDEVELOPER (POLAND, POZNAŃ)

Obowiązki:

  • współtworzenie wizji produktu
  • tworzenie nowych funkcjonalności w serwisie eCommerce
  • pielęgnacja kodu źródłowego
  • wsparcie zarządzania serwerem www i bazą danych
  • współpraca z Dep. Marketingu i Sprzedaży

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, mile widziane kierunkowe (informatyka)
  • znajomości PHP, MySQL, frameworków typu Drupal/Symfony, podstaw innych języków skryptowych (Python, Shell)
  • doświadczenia w realizacji serwisów Internetowych
  • znajomości zagadnień związanych z narzędziami eCommerce
  • umiejętności organizacji pracy i samodyscypliny
  • komunikatywności

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w młodym, ambitnym i dynamicznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (szkolenia)

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: career@nexsit.com.

.PRZEDSTWICIEL HANDLOWY W BRANŻY MEDYCZNEJ (POLAND)

Obowiązki:

  • sprzedaż narzędzi eCommerce wspierających prowadzenie praktyk lekarskich
  • realizacja planów sprzedaży na wyznaczonym terenie
  • nawiązywanie nowych oraz utrzymanie dotychczasowych kontaktów handlowych
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji dla personelu medycznego
  • reprezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji naukowych

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, mile widziane kierunkowe (sprzedaż, marketing)
  • doświadczenia w pracy w branży medycznej (wymagane min. 6 miesięcy)
  • umiejętności prowadzenia prezentacji i wystąpień publicznych
  • komunikatywności i umiejętności interpersonalnych
  • prawa jazdy kat. B (praca w terenie)

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników sprzedażowych
  • elastyczny system pracy (w modelu prowizyjnym)
  • możliwość rozwoju (szkolenia)

Contact us@nexsit.com